Про нас

    Громадська спілка «Ліга організацій осіб з інвалідністю по зору «Сучасний погляд»  була створена 28 серпня 2013 року та зареєстрована в м. Києві. Ініціаторами створення Спілки виступили лідери громадських організацій інвалідів з 5-и регіонів України. Головною метою діяльності Спілки є задоволення  та захист законних соціальних, економічних, творчих, духовних та інших спільних прав, інтересів та потреб осіб з інвалідністю по зору, а також сприяння у забезпеченні належних умов для їх самореалізації, здійснення заходів щодо  соціального та правового захисту, реабілітації, залучення до суспільно корисної діяльності, занять фізичною культурою і спортом.

КЕРІВНІ ОРГАНИ СПІЛКИ


Вищим керівним органом Спілки є конференція, яка скликається не рідше одного разу на два роки.



Президент Спілки Олеся Миколаївна Перепеченко 




Я  Перепеченко Олеся Миколаївна, народилась 17 жовтня 1978 року в Київській області. З 13  років  маю першу групу інвалідності по зору.

В 1997 році закінчила МВСШ для сліпих і слабозорих.
В 2011 році закінчила Інститут корекційної педагогіки та психології НПУ ім. М.П. Драгоманова за спеціальністю «Тифлопедагогіка та практична психологія».
З 2008 року працюю в Київському міському Центрі соціальної професійної та трудової реабілітації інвалідів, з 2009 р. працюю в Міжобласній вечірній спеціальній школі для сліпих і слабозорих.
З 2010 року виконувала обов'язки Президента ГО "Вікно в світ", а з березня 2013 року очолюю цю організацію.  
З 2010 року беру участь у організації та проведенні щорічних Всеукраїнських реабілітаційно-спортивних зборів інвалідів по зору. В 2011 та в2012 році була старшим тренером даних зборів.
В 2011 та 2012 роках сумісно з Франко-українським Клубом Львов "Київ екологія" брала участь в організації та проведенні благодійних заходів "Bleak box" – вечеря в темряві в французькому та італійському ресторанах, де офіціантами були люди з повною втратою зору.
В 2013 році сумісно з художником Сергієм Поноченюком беру участь у організації художніх виставок "Космическое созерцание. Символы и пространства." адаптованої для людей з вадами зору – це і об'ємні фактурні копії оригінальних робіт зроблені з дерева і звуковий супровід опису картин, який дає можливість ширше уявити зображене на картині.
Беру участь в різноманітних конференціях, пишу статті наукового та публіцистичного стилю, виступила співавтором навчальних програм «Вивчення шрифту Брайля людьми з порушеннями зору» та «GPS – навігація для осіб з вадами зору, як допоміжний засіб орієнтування та мобільності».
Тричі була відзначена подякою за вагомий особистий внесок у вирішення проблем соціального захисту інвалідів, активну життєву позицію від Київського міського голови.